Архивы категории: Подростковое служение

ПРАЗДНИК В ПАРКЕ ПОБЕДЫ

Христос Воскрес! Это поздравление звучало в каждой семье на территории Украины на прошлых выходных. Но нам очень хочется, чтобы воскресение Христа было не только на словах, но и в сердце украинцев. За день до того, как все люди отмечали этот светлый праздник, мы вышли в парк, чтобы подарить всем жителям Киева хорошее настроение. Много ярких моментов было в этот день! Сказочные животные ходили по парку, фотографировались с детьми и так же приносили радость родителям. Ребята с института Слово Жизни провели великолепную презентацию, которая посвящена 100 летию со дня крушения лайнера Титаник. Бог чудесным образом позаботился о погоде, и хотя синоптики обещали дождь, на территории парка весь день была чудесная весенняя погода. Дети украшали свои лица рисунками, участвовали в эстафетах и конечно же получали призы за все это! В конце такого дня группа прославления со сцены в центре парка поздравила всех с наступающим праздником Пасхи, а Вова и Оля поделились своим свидетельством. В заключении пастор церкви Воскресение Игорь Федорович обратился к людям со словами: "Христос Воскрес!" и рассказал о радостной новости, которую много лет назад ангелы сообщили Марии.

Христос Воскрес! Воистину воскрес!

 

 

Post Footer automatically generated by wp-posturl plugin for wordpress.

РОЖДЕСТВЕНСКИЙ ПРАЗДНИК В ШКОЛЕ

[dropcaps style="square"]П[/dropcaps]ришла зима, захватив с собой зимние праздники и новогоднее настроение. И для нас самый главный праздник в этот период - это рождение нашего Господа и Спасителя Иисуса Христа.

"Ибо ныне родился вам в городе Давидовом Спаситель. Который есть Христос Господь." Луки 2:11

Мы снова, как и в прошлом году, пришли в школу с рождественской программой. Море улыбок, хорошее настроение, праздничная атмосфера присутствовали в тот вечер. Дед Мороз и Снегурочка вместе с ведущими раздавали детям подарки, проводили интересные конкурсы и просто не давали скучать. В конце программы дети услышали историю о рождении Иисуса Христа и о том, что это является самым важным событием в истории человечества!

 

 

Post Footer automatically generated by wp-posturl plugin for wordpress.

ПІДЛІТКОВИЙ ТАБІР В С. КИЙЛІВ

Шукайте  найперше Царства Божого й правди Його, а все це вам додасться. (Матв.6:33)

Цікаві ігри, спілкування один з одним, трьохразове харчування, важливі гості, цікаві теми, снек, обговорення фільму, конкурси, пісні, а головне – Божа присутність. Усі ці фактори наповняли християнський підлітковий табір.

З 24.10 -27.10 у с. Кийлів було проведено підлітковий табір «Господи, я хочу знати Тебе»

Три незабутніх дні, три теми, які сколихнули світогляд молодих людей. Три дні, за які Бог змінив серце семи підлітків. Три дні,  через які Бог показав свою славу.

У таборі відпочивали 20 підлітків. Кожен день починався з веселої зарядки. Усі отримували великий заряд енергії від Арчі. Після зарядки усіх чекав смачний сніданок. Потім всі збиралися на ранкове загальне зібрання, де всі разом могли прославити Бога в піснях та молитвах, отримати завдання на день та зробити короткий екскурс в тему дня.

Кожен день мав свою тему:

День перший : «Як сьоогодні живе світ» - на основі послання до Римлян підлітки розглядали чим сьогодні живее світ, які погляди і приорітети сьогодні у людей.

День другий: «Світ Божими очима» - на основі 72 Псалма Асафа розглядали кінець тих людей, які обрали не правильний шлях, і кінець людей, які обрали шлях Бога.

День третій: «Який мій вибір?» - на основі історії про самарянку ми розглядали, що сьогодні пропонує Ісус та що я оберу.

До табору приіздив відомий репер Ігор Чіча і брейкдансер Саша. Вони своїми талантами запалили серця підлітків, змотивували їх обрати шлях Христа.

Весь табір був насичений цікавої программою та різноманітними іграми. Найяскравішим моментом був квест – гра, яка допомагла навчитися працювати в команді, здружила усіх та розкрила потенціал кожного. В останній вечір всїх чекав сюрприз – нічна гра під назвою Вінні Пух. Ця гра всім надовго запам’я талася. Емоцій та драйву було дуже багато!!!

Щовечора кожна группа представляла свої виконані завдання, що їм давали на протязі дня.

Останній вечер був особливим. Саме в той вечір Ісус постукав до сердець підлітків. Сім чоловік відкрили Господу свої серця і впустили Його туди. Вони вирішили змінити своє життя, вірно слідувати за Христом.

З упевненісттю можно сказати, що табір провів Бог. З нічого Він зробив все! Він дав команду, ідеї, сили, гроші і бажання трудитися. Господь навчив довіряти Йому і перемагати всі сумніви. Тільки Він допоміг померти для своїх бажань, щоб жити для Христа, проповідуючи Його Слово – і в цьому наш спокій.


Post Footer automatically generated by wp-posturl plugin for wordpress.

ПОДРОСТКОВОЕ СЛУЖЕНИЕ

В церкви Воскресение появилось новое служение - подростковое. Команда, которая занимается с подростками, каждую субботу проводит с ними время в подростковом клубе "Мария". Большинство подростков не из благополучных семей, либо просто с улицы. Главная цель этого служения - уберечь этих детей от всего того, что сегодня предлагает этот мир, а взамен помочь им понять, как прекрасно жить в Божьей благодати. Научить их библейским принципам, чтобы в дальнейшем они могли построить себе счастливое будущее.

Церковь сделала для этих детей пикник, чтобы поближе познакомится с ними, узнать кто чем живет, и стать ближе для них.

Это было очень благословенное время!!

Каждую неделю команда проводит время с подростками в клубе "Мария". Дети очень рады новому знакомству, им нравится общаться, делится своими переживаниями. У каждого из них своя история жизнь, своя боль...Они многое уже испытали, многое попробовали, и их маленькое хрупкое сердце изранено. Но они даже не подозревают, что их может ждать дальше, если в их жизни не будет Бога. Поэтому братья и сестры из церкви Воскресение решили им помочь не допустить ошибок, о которых они потом горько будут сожалеть. Дети могут услышать о настоящей любви, настоящей Божьей любви. Они получают ответы на все интересующие их вопросы, а главное, они чувствуют любовь и учатся сами её проявлять.

Каждую последнюю субботу месяца в клубе проходит богослужение, на котором также могут присутствовать и родители детей.

Post Footer automatically generated by wp-posturl plugin for wordpress.

ВІДПОЧИНКУ БАГАТО НЕ БУВАЄ

"Відпочинку багато не буває!" Думаю, що з цим висловом погодяться всі, хто полюбляє відпочивати. Так само і погодилась наша група, якою ми збираємось щоп’ятниці і проводимо незабутні зустрічі в приємній компанії, цікавому спілкуванні та атмосфері єдності. Там збираються молоді люди з гарячим серцем та бажанням змінювати світ на краще. І роблять це все з Богом. Якщо ти молодий, активний, готовий до нових знайомств, відкриття нових вершин в своєму житті та протесту проти сірого життя - тоді тобі сюди!! Ми зустрічаємось по п’ятницях о 19:00. За більш детальною інформацією про місця зустрічі наших груп телефонуйте             0631510025       Василій.

Продовжу розповідь про відпочинок.

Ось ми вирішили провести чергову зустріч, але трішки не так, як завжди. Тому ми вирвались із столичного хаосу і провели час в оазисі спокою.

І ось, залишивши кордони Києва, ми вирушили в одноденну мандрівку в край спокою.

Трішки незвично, коли виходиш з авто і не чуєш вуличного шуму, але швидко адаптуєшся до шепотіння вітру, співу пташок... Як прекрасно коли перед тобою відкривається спокій природи, гармонія тиші заманює залишитись назавжди…

Після того як ми розмістились, всі пішли купатись до озера. Забув написати те, що ми були на «блакитних озерах».

Час, проведений разом, був незабутній для кожного. Як приємно, коли в дружній компанії є атмосфера простоти і відкритості. Як приємно,  коли все, що ми робили, робили разом - збирали дрова, розпалювали багаття, і навіть динамічна гра в волейбол. Апогеєм свята стало поїдання ароматного шашличка. Саме головне це те, що час проведений разом ніколи не порівняти і не відтворити. Бо кожен вклав у відпочинок не тільки знання, сили та час, але і відкрите серце.

Тому можна спокійно заявити, що ВІДПОЧИНОК ВДАВСЯ!.

Кожна наша зустріч є особливою, і ти можеш бути в потрібний час в потрібному місці, все залежить від тебе!!

Post Footer automatically generated by wp-posturl plugin for wordpress.